Stavebniny RENO Rumburk e-shop

Kamenná Izolace

Kamenná vlna

Vynikající tepelněizolační vlastnosti kamenné vlny zaručí, že teplo zůstane uvnitř domu. V létě naopak ochrání dům od velkého horka.

Přírodní původ kamenné vlny zajišťuje její prodyšnost a tím i vynikající vnitřní klima. Díky izolačnímu efektu udržuje kamenná vlna stabilní vyšší teplotu vnitřního povrchu stěn, a nemůže tedy docházet k nepříjemnému pocitu chladných stěn. Její prodyšnostt brání kondenzaci vodních par a tvorbě plísní, a to i na těžko větratelných místech jako jsou prostory za kuchyňskými skříňkami a nábytkem.

Nadměrný hluk se negativně projevuje na kardiovaskulárním systému, v důsledku jeho působení se snižuje pracovní výkonnost, zhoršuje nálada a kvalita spánku. Izolace z kamenné vlny mají pozitivní vliv na akustické vlastnosti obvodových zdí. Pomáhají tak zvyšovat kvalitu bydlení a oddělit domov od vnějšího prostředí.

Ochrana před požárem v praxi znamená, že zateplovací systém z kamenné vlny Rockwool působí preventivně a dokáže chránit konstrukci před účinky žáru a ohně.

DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR - při objednávce od 20m3, možno kombinovat různé druhy a tloušťky od daného výrobce. Při menším množství pouze osobní odběr u nás na prodejně. Neposíláme na dobírku.


Řadit dle: tabulkové zobrazenínáhledové zobrazení

akční zboží, výprodej
Kategorie
Dodavatelé

Nabízíme zboží od výrobců:

Weber
Den Braven
DCD Ideal
Wieneberger
PORFIX
CS beton
Rockwool
VEDAG


vata
Vyhledávání zboží:  
Košík:

0.00 Kč

Přejít k pokladněVysypat
Přihlášení uživatele:
Login:
Heslo:
 
© 2012 Stavebniny RENO Rumburk, tel.: ..., email: info@stavebniny-reno.cz